O nás

Firma Ceramica Italia se již od roku 2002 zabývá dovozem a prodejem převážně keramických obkladů a dlažeb z Itálie a Španělska. Vzhledem ke zvyšujícímu se nárustu objemu obchodu, působí dnes firma pod hlavičkou DND Ceramic s.r.o.

Díky dlouholeté spolupráci s výrobci a pečlivému výběru dodavatelů je spektrum naší nabídky velmi široké a výjimečné. Jsme schopni uspokojit každého zákazníka, nabízíme materiály všech druhů a typů dle nejmodernějších světových trendů v různých cenových relacích.

Nabízíme keramické obklady a dlažby, skleněné mozaiky, sanitární vybavení, stavební chemii, čistící prostředky a impregnace na keramiku a kámen. Samozřejmostí je profesionální poradenství, konzultace zpracování grafického návrhu, zapůjčení vzorku, zaměření a vypracování cenové nabídky.

V roce 2014 jsme rozšířili naší nabídku o kamenná umyvadla z Indonésie. Jedná se o unikátní umyvadla z přírodního kamene, která se ručně vyrábí v Indonésii. Velice široká nabídka obsahuje přírodní nepravidelná umyvadla, klasické oválné a kulaté, hranaté a také samostatně stojící kusy za příjemné ceny, které Vás překvapí.

V roce 2017 jsme rozšířili prodej kamenných umyvadel IMSO i na Slovensko, Vybrané typy umyvadel nyní máme skladem a jsme schopni je rychle dodat jak do České republiky, tak i na Slovensko.

V současné době disponujeme sklady Plzeň – Praha – Brno. Zajímavé vzorky materiálů Vám předvedeme na prodejnách v Plzni-Černicích: Showroom Plzeň, v Brně – Slatině – Showroom Brno, v Olomouci – Shworoom Olomouc, v centru Ostravy – Showroom Ostrava a také v Praze ve Vysočanech, kde jsme v dubnu 2022 otevřeli novou prodejnu SHOWROOM PRAHA. Zároveň jsme také rozšířili vozový park o vlastní dodávkové vozy, které jsou připraveny k rychlému dodání zboží našim zákazníkům.

FILA – čističe

Pro účely prodeje čistících prostředků a impregnací na obklady, dlažby a kámen jsme v roce 2013 založili E-SHOP www.cisticedlazby.cz.